دات نت نیوک
X

توصیه‌های کارشناس

Visit Card


  • معمولا برای معرفی فرد یا شرکت جهت برقراری ارتباط از کارت ویزیت استفاده می شود. به طور معمول در کارت ویزیت از نام و نام خانوادگی ، نام شرکت و آرم شرکت به همراه آدرس ، ایمیل و اطلاعات تماس استفاده می گردد.
  • شما می توانید کارتتان را با اندازه 8.5x5.5 سانتیمتر ، 9x5 سانتیمتر ، 9x5.5 سانتیمتر به صورت عمودی یا افقی و یا 8.5x5.5 تا شده ( ۲ لت ) که اندازه گسترده آن 17x5.5 سانتیمتر به صورت افقی میباشد، سفارش دهید.برای جنس کارت می توانید از کاغذ گلاسه 300 گرمی بدون پوشش و یا همراه با پوشش های سلفونی مات و براق و یا از پوشش های لمینیت مات و براق استفاده کنید. همچنین می توانید برای زیبایی بیشتر از جنس کتان ( بافت دار ) که بدون پوشش می باشد نیز بهره ببرید.
  • پیشنهاد می‌کنیم کارت ویزیت خود را برای چاپ در ابعاد 8.5x5.5 سانتی‌متر روی گلاسه 300 گرمی با لامینیت دو رو مات و یا 9x5 سانتی‌متری روی کتان آماده نمایید. پیش از ارسال فایل مطمئن شوید که استانداردهای لازم برای طراحی، چاپ و برش را رعایت کرده باشید. اگر مطمئن نیستید از لینک راهنمای طراحی کارت ویزیت در همین صفحه استفاده نمایید..
  • بهتر است فایل(های) خود را ابتدا ZIP کرده و پس از انتخاب کارت و تعداد، با کلیک روی گزینه «بارگذاری فایل» آن را آپلود کرده و سپس افزودن به سبد خرید را کلیک نمایید.
راهنمای طراحی کارت ویزیت

چاپ دیجیتال رنگی کارت ویزیت

مشخصات سفارش دهنده
:
:
:
:
:
:
:
جزئیات سفارش ۱
:
:
:
:
:
:

جزئیات سفارش ۲
:
:
:
:
:
:

جزئیات سفارش ۳
:
:
:
:
:
:

ريال
تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده در وارد نمایید :