دات نت نیوک
X

آشنایی باصحافی چسب گرم

گر حجم اسناد چاپی شما بیش از حدی ضخیم است که نمی توان از منگنه یا فنر فلزی استفاده کرد ، این صحافی بهترین گزینه برای کار شما می باشد. این شیوه معمولا برای مجلات و گزارش های قطور استفاده می شود. در این روش در امتداد عطف اسناد ، چسب مخصوص با دستگاه زده می شود و سپس جلد و تمامی اسناد به صورت یکپارچه به همدیگر متصل می شوند و یک مجلد صاف و شیک و حرفه ای در ظاهر و همچنین مقرون به صرفه به وجود می آید. حتی برای مقادیر کم نیز این شیوه یک گزینه عالی می باشد به نحوی که از ۴۰ تا  ۷۰۰ صفحه را می توان با این سیستم صحافی کرد. بنابراین جای تعجب نیست که این روش دارای محبوبیت بسیاری می باشد.

این که شما در حال انتشار یک کتاب پرفروش ، تولید یک کتابچه راهنمای کاربر و یا توزیع گزارش سالانه خود هستید ، میتوانید از این سیستم استفاده کنید.

برای چاپ سیاه و سفید تنها کاغذ تحریر ۸۰ گرم مناسب می باشد. امکان استفاده از پوشش برای صفحه جلد نیز میسر می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده کردن از پوشش سلفون مات برای روی جلد می باشد که باعث زیبایی و مقاوم شدن صفحه جلد کتاب می شود.

برای چاپ کتاب ، مجله و یا ... با این نوع صحافی شما می توانید یکی از سایزهای A3 افقی ، A4 افقی یا عمودی ، A5 افقی یا عمودی ، ۲۱x۲۱ سانتیمتر و ۱۵x۱۵ سانتیمتر را با توجه به نوع کتابچه و سلیقه تان انتخاب فرمایید.

چاپ سیاه و سفیدمتن همراه با صحافی چسب گرم

مشخصات سفارش دهنده
:
:
:
:
:
:
:
جزئیات سفارش
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
ريال
تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده در وارد نمایید :