دات نت نیوک
X

آشنایی باصحافی چسب گرم

اگر حجم اسناد چاپی شما بیش از حدی ضخیم است که نمی توان از منگنه یا فنر فلزی استفاده کرد ، این صحافی بهترین گزینه برای کار شما می باشد. این شیوه معمولا برای مجلات و گزارش های قطور استفاده می شود. در این روش در امتداد عطف اسناد ، چسب مخصوص با دستگاه زده می شود و سپس جلد و تمامی اسناد به صورت یکپارچه به همدیگر متصل می شوند و یک مجلد صاف و شیک و حرفه ای در ظاهر و همچنین مقرون به صرفه به وجود می آید. حتی برای مقادیر کم نیز این شیوه یک گزینه عالی می باشد به نحوی که از ۴۰ تا ۷۰۰ صفحه را می توان با این سیستم صحافی کرد. بنابراین جای تعجب نیست که این روش دارای محبوبیت بسیاری می باشد.

این که شما در حال انتشار یک کتاب پرفروش ، تولید یک کتابچه راهنمای کاربر و یا توزیع گزارش سالانه خود هستید ، میتوانید از این سیستم استفاده کنید.

برای تهیه اسناد شما با روش چاپ تکرنگ فقط میتوان از کاغذ تحریر ۸۰ گرمی استفاده کرد. ولی برای زیابتر شدن کار نهایی امکان استفاده از چاپ تمام رنگی لیزری برای صفحه جلد میسر می باشد. پیشنهاد ما به شما استفاده کردن از پوشش سلفون مات برای روی جلد است که باعث زیبایی و مقاوم شدن صفحه جلد کتاب می شود.

برای چاپ کتاب ، مجله و یا ... با این نوع صحافی شما می توانید یکی از سایزهای A3 افقی ، A4 افقی یا عمودی ، A5 افقی یا عمودی ، ۲۱x۲۱ سانتیمتر و ۱۵x۱۵ سانتیمتر را با توجه به نوع کتابچه و سلیقه تان انتخاب فرمایید.

چاپ متن و تصویر تکرنگ همراه با صحافی چسب گرم

مشخصات سفارش دهنده
:
:
:
:
:
:
:
جزئیات سفارش
:
:
:
:
:
:
:
:
:
:
ريال
تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده در وارد نمایید :